‘’Doktor tedavi eder, doğa iyileştirir’’

Damar tıkanıklığı olanlar damarlarını açmak ya da damar tıkanıklığını önlemek isteyenler bitkisel beslenmeyi ve tedavi yöntemlerini öğrenecekler.

Bitkisel beslenme için konulan hedefleri ve beslenme programını uyarlamayı öğrenecekler.

Toplam 4 saatlik, 30 video bulunmaktadır. Her bölümün özeti toplam 29 özet ve daha geniş bilgi almak isteyenler için detaylı kaynak bağlantıları bulunmaktadır.  Toplam 100 sayfalık yazı bulunmaktadır.

  • ÖNERİM SIRASI İLE VİDEOLARI İZLEMENİZDİR.
  • HER BÖLÜM BİRBİRİ İLE BAĞLANTILIDIR.
  • BÖLÜMLER ATLAYARAK İZLERSENİZ BÜTÜNLÜĞÜ KAYBEDERSİNİZ.
  • HER DERSDE VİDEO VE KAYNAKLARDA İLK ÖNCE BİR ÖZET, İKİNCİ OLARAK DETAYLARI VE KAYNAKLARI GÖRMEK İSTEYENLER İÇİN GENİŞ BİR METİN VE  SIRASI İLE BAĞLANTILAR OLACAKTIR.
  • ÖZETLERİ İNDİREBİLİR VE BASABİLİRSİNİZ.
  • TAKİP TETKİKLERİ BÖLÜMÜNDE BİR FORM VARDIR. DÖNÜŞLER İÇİN BU FORMU BASIP DOLDURDUKTAN SONRA BANA GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
  • SORULARINIZI 48 SAAT İÇİNDE CEVAPLARIM.
  • KİŞİLER GÖRMEDEN ÖNERİLERİM ETİK OLARAK GENEL OLACAKTIR.
  • BİR ENDİŞENİZ VEYA ŞÜPHENİZ OLDUĞUNDA KENDİ DOKTORUNUZ İLE GÖRÜŞÜNÜZ. EN İYİ O SİZİ TANIR.
  • İLAÇLARIN DÜZENLENMESİ DE DOKTORUNUZ TARAFINDAN YAPILMALIDIR.

 

Bu hastalara yönelik en kapsamlı tek kurstur.  Piyasada olan tüm kitaplardan daha zengin bilgi ve kaynak içermektedir. Bu kurs altyapısı ile yazacağım kitabın temelin, oluşturmaktadır.  Türkçe ve İngilizce tüm kaynakları incelerseniz ve kurs içeriğine baktığınızda bunu görebilirsiniz. Teorik açıdan güçlü bir alt yapısı vardır. Yılların tecrübesi ile oluşturulmuş ve kendimin de uyguladığı pratik bir beslenme düzeninin tüm detaylarını bulabilirsiniz. Kapsam olarak en az bir kitap adar içerik ve kaynağa sahiptir.

Kurs kapsamında videolar, yazılar ve bağlantılara ulaşabilirsiniz. Kafanızda yıllardır oluşan sorulara göre kurs yapılandırılmıştır.

Bu yolculuğa inanç ve kararlılıkla çıkmaya hazırsanız, hemen başlayınız. Ertelemeyiniz. Ertelediğinizde hayatınızı da ertelersiniz.

Sevdikleriniz ile uzun ve sağlıklı bir yaşam biçimine hoş geldiniz. 

HEDEF ÖĞRENCİLER

Damar tıkanıklığı olanlar; stent ve bypass olanlar ve ailesinde damar tıkanıklığı olan veya olmayan önlemek isteyenler.

Bitkisel beslenme konusunda bilgi edinmek isteyenler.

Bitkisel beslenme konusunda bilgi edinmek isteyenler. Vejetaryen ve vegan beslenmek isteyenler.

 ‘’Doktor tedavi eder, doğa iyileştirir’’ 

Doğuştan sahip olduğunuz damarlar nasıl tıkadınız? Damar tıkanıklığınız var, belki de stent veya bypass oldunuz tekrar stent oldunuz. İlaçlar dışında başka bir seçeneğiniz de var. Bitkisel beslenme ile tıkanan damarların açabilir, şikayetlerinizi azaltabilir ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir hayat sürdürebilirsiniz. 

33 yıllık meslek hayatım ve dokuz bin ameliyat tecrübelerim sonucunda hastalığı tedavi etmekten çok şikayetleri tedavi ettiğimiz gerçeği üzerinden hareket ettim. Son yıllarda yapılmış olan bilimsel çalışmaları detaylı inceledim. Son olarak hastalarımın öyküler, tedavileri ve sonuçlarını araştırdım. Bütün bu öğelerin birleşimi ile 250 konu başlığı üzerinde 1000 sayfaya yakın doküman hazırladım. İşte bu ilk kursum bu çalışmalardan hazırlanmıştır. 

Bu kursta bitkisel beslenmenin nasıl yapılacağını, damar tıkanıklığı için takip tetkiklerini ve hedeflerin ne olması gerektiğini anlatacağım. Videolar dokümanların özeti olacak şekilde hazırlanmıştır.

Ayrıca, bu kursu aldığınızda takip programına da katılabilirsiniz. Böylece sorularınızı cevaplarken deneyimlerinizi de paylaşıp geri dönüş yapabileceksiniz.  Tetkiklerinizi gönderebilir, deneyimlerinizi paylaşırsanız bizlerde faydalanırız.

Damar tıkanıklığı tedavisi için konulan hedeflere göre bitkisel beslenme aşamalarını öğreneceksiniz. Hedeflerden geri kaldıysanız bir sonraki aşamayı uygulamaya geçeceksiniz.

Bu ilk kursu tamamlayacak şekilde zaman içinde ‘’Baharatlar, bitkisel kürler’’ ve  ‘’Besin Takviyeleri’’ adı altında iki kurs daha planlıyorum. İlk kurs yayınladıktan sonra belirli aralıklar ile güncellenecektir.

Sadece bu kursa başlamak değil tamamlamak da değil fakat uygulamanız gereklidir.