Merhaba hoş geldiniz,

Bu site benim kendi kişisel bloğum olarak yayınlanmıştır.

Sitede ameliyatlar gibi klasik bilgilerin yanında son araştırmaların sonuçları, yeni ameliyatsız ve bitkisel tedaviler bölümü bulunmaktadır.

Bu bölümlerdeki yazıları hastalar ve ilgilenenler için peşin fikirli olmadan bilimsel açıdan yorumlayarak yazdım. İlgili konularda araştırmalarıma devam ediyorum. Amacım; yeni seçenekler arayan hastalara da bilgi sunmaktır. Bu bilgiler ışığında hastalara hizmetler sunmaktayım.

Günümüzde ameliyat olmuş veya olamayan, damar tıkanıklığından korunmak için çalışan ya da varolan damar tıkanıklığının ilerlemesini önlemek isteyenlere seçenekler sunuyorum.

Sitemde 170’in üzerinde makale ve YouTube bağlantılı 200’e yakın videoya ulaşabilirsiniz. YouTube kanalımda ders videoları ile birlikte gösterişsiz bilgi ağırlıklı hazırladığım 530 civarında bilgilendirici popüler sağlık bilgisi videoları bulunmaktadır. Kanalımın Ocak 2020’de ulaştığı abone sayısı 55 000’i ve görüntülenmesi 7 milyonu geçmiştir.

Ana bölümdeki Kalp, Damar ve Varis bölümlerinden hastalıkların tedavi seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki menüden ana bölümde sunulan kaynaklar ile ‘’Ameliyatsız Tedaviler ‘’ , ‘’ Bitkisel Tedavi’’ ve tüm makalelerin toplandığı ‘’Yazılar’’ bölümüne ulaşabilirsiniz.


Her bölümün ilk yazısı ‘’SIK SORULAN SORULAR YA DA BURDAN BAŞLAYNIZ‘’ başlığı taşımaktadır. Bu yazıda kafanızdaki sorulara göre yönünüzü bulabilirsiniz.Çok sayıda yazı arasında aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Randevu formunu doldurarak ya da İletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Görüşleriniz benim için önemlidir.

Siteyi düzenli olarak güncellemekteyim. Sol üstte bulunan sosyal medya bağlantılarından günlük paylaşımlarımı da görebilirsiniz.

Ziyaretiniz için teşekkür ederim.

Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

 

Hizmetlerimiz

Randevu Formu

Serdar Akgün

Son Yazılar