KİŞİSEL BLOG HOŞGELDİNİZ

KİŞİSEL BLOG HOŞGELDİNİZ

Merhaba hoş geldiniz,

 Bu site benim kendi kişisel bloğum olarak yayınlanmıştır. Kalp Damar Cerrahisi alanında her türlü hasta ve hastalık ila karşılaştım. 1988 yılında girdiğim ameliyathanede kişisel olarak yaptığım ameliyat sayısı 8 000’in üzerindedir. Bunların çoğunluğu bypass ameliyatıdır. Şah damarı, bacak damarı, anevrizma, varis ablasyonu ve estetik tedaviler de yapıyorum.

Sitede klasik bilgilerin yanında son araştırmaların sonuçları, yeni ameliyatsız ilaç ve bitkisel tedaviler bölümü bulunmaktadır. Bu bölümlerdeki yazıları hastalar ve ilgilenenler için peşin fikirli olmadan bilimsel açıdan yorumlayarak yazdım.  

 İlgili konularda araştırmalarıma devam ediyorum. Amacım; yeni seçenekler arayan hastalara da bilgi sunmaktır. Bu bilgiler ışığında hastalara hizmetler sunmaktayım.

 Sitemde 100’ün üzerinde makale ve YouTube bağlantılı 200’e yakın videoya ulaşabilirsiniz. YouTube kanalımda ders videoları ile birlikte gösterişsiz bilgi ağırlıklı hazırladığım 530 civarında bilgilendirici popüler sağlık bilgisi videoları bulunmaktadır. Kanalımın Ocak 2020’de ulaştığı abone sayısı 54 00’ü ve görüntülenmesi 7,2 milyonu geçmiştir.

 Ana bölümdeki Kalp, Damar ve Varis bölümlerinden hastalıkların cerrahi tedavilerine ulaşabilirsiniz.  Ayrıca yukarıdaki menüden ana bölümde sunulan kaynaklar ile ‘’Ameliyatsız Tedaviler ‘’ , ‘’ Bitkisel Tedavi’’ ve tüm makalelerin toplandığı ‘’Yazılar’’ bölümüne ulaşabilirsiniz.

 Her bölümün ilk yazısı ‘’ Sık sorulan sorular‘’ başlığı taşımaktadır. Bu yazıda kafanızdaki sorulara göre yönünüzü bulabilirsiniz. Sık sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

 Randevu formunu doldurarak ya da İletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Görüşleriniz benim için önemlidir.

 Siteyi düzenli olarak güncellemekteyim. Sol üstte bulunan sosyal medya bağlantılarından günlük paylaşımlarımı da görebilirsiniz.

 Ziyaretiniz için teşekkür ederim.

 Sağlıcakla kalın.

 Prof.Dr.Serdar Akgün


Özlü Sözler